אודותינו

חברת קשרי ים בע"מ נוסדה בשנת 1999 על ידי איציק שמש. קשרי ים הינה חברה מוכרת ומכובדת והיא ספקית שירותי החוף והנמל המובילה עבור תעשיית הנפט והגז, סוכני האניות ותפעול הנמל הפרטי היחיד בישראל. קשרי ים הוכיחה לאורך השנים כי היא ספקית שירות אמינה ביותר עם צוות עובדים מוכשר מיומן מנוסה.

צוותי החברה מורכבים מעובדים המומחים בתחומם, מחויבים לשירות לקוחות ברמה גבוה מתוך יושרה מירבית תוך כדי התמקדות מירבית בבטיחות בעבודה לפי כל סטנדרט ישראלי ובינלאומי. אנו מלווים את חברת נובל אנרג'י בעשור האחרון וסייענו בביצוע יותר מ-55 קידוחים.

לקשרי ים בע"מ יש למעלה מ-300 עובדים מנוסים העובדים במחלקות השונות, הנותנים מענה תפעולי מיידי 24 שעות ביממה / 7 ימים בשבוע. בהנחיית מערכת הניהול האיכותית שלנו, אנחנו מספקים שירות יעיל, חסכוני ואמין, המקנה ללקוחות שלנו את כל התמיכה והניסיון הנדרשים לפעילות המתרחבת שלהם.

לקשרי ים בע"מ יש תקן ISO 9001-2008 , קשרי ים בע"מ פועלת באופן בטיחותי ויעיל, ומעניקה ללקוחותיה את כל הידע בתכנון, הקמה וניהול של בסיסי תפעול, סיוע בלוגיסטיקה ובשילוח מטענים, השכרת ציוד, שירותי לאשינג, שירותי הנפת מטענים כבדים חריגים, טיפול במטען כללי, תמיכה בבטיחות גהות ואיכות הסביבה, כמו גם עבודה עם כלי שייט בעלי ציוד מיוחד.

סביבת העבודה של החברה מפוקחת על ידי ממונה בטיחות חברתי וזה נובע מתפיסת כמטרה שעומדת בראש סדר החשיבות של קשרי ים בע"מ. אנו מספקים סביבת עבודה בריאה ובטוחה עבור כלל עובדינו והלקוחות המעורבים בכל פעילותינו.
באמצעות התאמת השירות באופן פרטני עם הלקוחות שלנו , קשרי ים מצליחה להשיג את התוצאות הטובות ביותר והייחודיים לדרישות לקוחותינו

כל הזכויות שמורות. קשרי-ים בע"מ 2015